Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SC-5M Głowica kulista cylindryczna z węglika spiekanego do frezowania niestandardowego o średnicy cięcia 12,7 mm i materiale z węglika wolframu
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Karbid obrotowy w kształcie płomienia - 12,7 mm średnicy cięcia Tungsten Karbid do szlifowania zębów
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metalu
| Model: | SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Frez obrotowy z węglika spiekanego SM-2M do precyzyjnej obróbki grawerskiej z mikrokrystalicznego węglika wolframu i chwytem tłumiącym drgania
| Model: | SM-2M SC |
|---|---|
| tnij dai: | 6mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Gładzik obrotowy z węglika spiekanego SA-3M z konfigurowalnym profilem zęba z węglika wolframu odpornego na ścieranie i lutem srebrnym
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-1BM Frez trzpieniowy węglikowy z zaokrągloną czołową głowicą cylindryczną, średnica cięcia 6 mm, węglik spiekany klasy YG8
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Cut Diameter YG8 Grade Tungsten Carbide Semi-Finished Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Karbid obrotowy w kształcie drzewa o ostrym kształcie z średnicą cięcia 12,7 mm i karbid wolframowy YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-42ML3 Solid Carbide Rotary Burr z 75mm OAL Single Cut do pracy na zboczach w węglowolcu wolframu
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |