ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Εστίαση σε εξειδικευμένες εφαρμογές και απόδοση
| Μοντέλο: | SN-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SH-5M Burr Carbide Flame Double Cut - H12.73206 Para Trabajos de Mezcla de Superficies Curvas
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SC-42M Συμπαγής Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη Κυλινδρικό Φρέζα - 3mm Κεφαλή και Στέλεχος για Εργασίες Ακριβείας σε Περιορισμένους Χώρους
| Μοντέλο: | SC-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |