Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
Południowo wykończone preformy węglowodorów o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do narzędzi na zamówienie
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SD-5M Kształt kulkowy Półwykończony Karbid Burr Blank z średnicą głowy 12,7 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-3ZM Pusty trzpień z węglika spiekanego z średnicą główki 10 mm do indywidualnego profilu zęba i typem lutowania na srebrno
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
YG8 Grade Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktyczny z konstrukcją spiralnej fletki
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-2M 5-osiowy CNC Precision Grinding Carbide Rotary Burr z ≤0,15 mm runout i wysoką dokładnością
| Model: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Bezpieczny przyjazny dla środowiska frez węglikowy do szybkiego usuwania, frezy z litego węglika SN-4M
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SD-3M Kulkowy podwójny cienkie wycięte Burr - Deep Mold Cavity Machining
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Solidne wolframkarburowe kawałki burr 3mm Nano Blue powlekane z ulepszoną konstrukcją smarowania
| Model: | SA-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm/11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego z wielozębnym wzorem do różnych kształtów obrabianych przedmiotów
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 cm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |