Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SA-5M A1225 Cilindro de Carburo de Tungsteno de Alta Durabilidad con Corte Único
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SE-5ZM Τροχός Καρβιδίου Οβάλ Κοπής Διαμαντιού - E122006 Για Εργασίες Υψηλής Σκληρότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Κωνικό διαμαντένιο κόψιμο για την επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SM-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SD-5M Carbide Rotary Bits Ball Diamond Cut Για σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SD-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SJ-5M Αντιεξαγωγική βούρτσα διπλής κοπής 60° - Για αντιεξαγωγική βούρτσα και εργασία στην άκρη της τρύπας
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Карбиден бур с дълъг джолан SL-4ML6 DC тип дърво с двойно рязане за работа в дълбоки кухини
| Μοντέλο: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 178 χιλιοστά |
SF-5M Burr singolo taglio migliorato - Design durevole per produzione continua
| Μοντέλο: | SF - 5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-3M AlTiN Coated Diamond Cut Carbide Burr για ανοξείδωτο χάλυβα και υπερσυναλλέγματα
| Μοντέλο: | SF-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Επικάλυψη με μονοκόλλητη κόψη από καρβίδιο AlTiN για καθαρό φινίρισμα σε μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |