Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SD-5M AlTiN-Coated Καρβιδένια Φρέζα Αλουμινίου για Αλουμίνιο και Μαλακά Μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SF-5ML6 Φρέζα διπλής κοπής με μακριά λαβή - 150mm λαβή για ευέλικτη εργασία σε βαθιές οπές και κοιλότητες
| Μοντέλο: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SG-5ML6 Δύο κόψιμα κυλιόμενα μπουρ 150 mm για βαθιά κοιλότητα και σύνθετες εργασίες με όρια
| Μοντέλο: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 10 τεμαχίων με Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70/77 χλστ |
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
SG-2ML6 150mm Σκανκ Ποντάρισμα Single Cut Carbide Burr για βαθιές αυλακώσεις και κοφτερές γωνίες
| Μοντέλο: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
5 τεμάχια πολλαπλής κοπής καρβιδίου περιστρεφόμενο σχοινί με υλικό καρβιδίου βολφραμίνης και 6 mm άξονα για διάφορες εργασίες επεξεργασίας
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
Σετ Φρέζων από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Μοντέλο: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου - Συνδυασμός πολλαπλών κοπών για DIY για ευέλικτη χρήση
| Μοντέλο: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/77 χλστ |
SD-5M Ζυγισμένη σφαίρα καρβιδίου με χοντρό κόψιμο για γρήγορη αφαίρεση μετάλλων
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |