Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SB-5M Αλουμινένια Καρβιδένια Φρέζα με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Μη Σιδηρούχα Μέταλλα
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-3M AlTiN Coated Inox Cut Carbide Burr - Rotacioni alat otporan na toplotu za nerđajući čelik
| Μοντέλο: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN Επικάλυψη Καρβιδίου Burr με ενιαία λεπτή κοπή για ακρίβεια Deburring - 12,7 mm διάμετρος κοπής
| Μοντέλο: | SA-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Tungsten Carbide Burr Bits SF-3M Ανθεκτικά για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SF-3M AL |
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
150mm Επεκτεινόμενη Λαβή Διπλής Κοπής Φρέζα SB-3ML6 Αποδοτικό Εργαλείο για Επεξεργασία Υλικών
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Εστίαση σε εξειδικευμένες εφαρμογές και απόδοση
| Μοντέλο: | SN-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
Πολλαπλής διαίρεσης τύπου βουλφραμινών μπουρτών μπλε κιβώτιο αλουμινίου μπουρτ για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Ενιαίο κόψιμο Ακατέργαστο Carbide Burrs Αποδοτικό Εργαλείο Απομάκρυνσης Υλικών Χειροκίνητο εργαλείο SE-5M
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Καρβιδένια περιστροφική φρέζα με επίστρωση AlTiN SM-4M Ανθεκτική στη θερμότητα με μονή λεπτή κοπή
| Μοντέλο: | SM-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SC-5M Καρβιδίου Σφαιρικής Μύτης Κυλινδρικό Περιστροφικό Φρέζα - Μονή Λεπτή Κοπή για Καμπύλες Μεταλλικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |