Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
5 Parçalı Çok Dişli Karbid Rotary Burr Set, 12.7 mm Kesme Diametresi ve Çeşitli Malzemeler için 6 mm Çubuk
| Modeli: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
SA-1BML6 150mm Uzun Saplı Karbür Döner Çapak, Derin Boşluk Çalışmaları İçin Tek Kesim Tasarımlı
| Modeli: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 166mm |
6 mm Şank Tungsten Karbid Burrs, 12.7 mm Kesim Diametresi ve Çeşitli Şekil ve Metal İşlemleri için Kesim
| Modeli: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5 Parça Karbid Rotary Burr Seti - 6mm Şank Tungsten Karbid Burrs Kit
| Modeli: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/61/64mm |
5 Parça Tungsten Karbid Rotary Burr Set, 12.7mm Kesme Diametresi ve 6mm Multi-Material İş için Şank
| Modeli: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Genel İşleme için 6mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Çakma Set
| Modeli: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/61/64mm |
12,7 mm Kesme Çaplı ve 6 mm Şaftlı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti, Çoklu Malzeme İşlemleri İçin
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/70/77 mm |
12.7mm Kesme Çapı ve 6mm Saplı, Çok Yönlü Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
5 Parça Tungsten Karbid Rotary Burr Set, 12.7mm Kesme Diametresi ve 6mm Multi-Material İş için Şank
| Modeli: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |