Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SC-5M AlTiN Coated Μονοκοπτικό Καρβιδίου για Γενική Κατεργασία
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πολυδοντικό Carbide Burr Set, επικαλυμμένο με AlTiN, με διάμετρο κοπής 12,7 mm για βελτιωμένη αντοχή στην φθορά
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων καρβιδίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN Ανθεκτικό στη Φθορά και τη Θερμότητα 5 τεμαχίων σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για Εργασία σε Πολλαπλά Υλικά σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16/19 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61/64 χλστ |
Πεντά κομμάτια αλτινένιο καλυμμένο διπλό κόψιμο καρβιδίου με 6 χιλιοστών άξονα σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 55/56/61/64 χλστ |
Πεντα-τμήματα πολυ-κόπτης καρβιδίου με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για την τελική κατασκευή μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Εγκατασκευή 10 τεμαχίων πολλαπλών διακοπών με κάλυψη AlTiN για την μεταλλουργία σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70/73 χλστ |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για το σχήμα και την τελική επεξεργασία διαφόρων μετάλλων
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με περιστροφικά γρέζια, ανθεκτική σχεδίαση με θήκη συσκευασίας αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/61/64 χλστ |