Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Εστίαση σε εξειδικευμένες εφαρμογές και απόδοση
| Μοντέλο: | SN-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SN-2M Ανεστραμμένο Κωνικό Φρέζα - Γωνία Κλίσης 90° Εργαλείο Καθαρισμού
| Μοντέλο: | SN-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SL-42M DC Καρβιδίου Τιτανίου Υψηλής Ταχύτητας για Αυτοκινητοβιομηχανία Αεροδιαστημική
| Μοντέλο: | SL-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Καρβιδίου Του Βολφραμίου με Διαμάντι Κόψιμο Συγκολλημένο με Αργύρο SG-3M Υψηλής Ακρίβειας Ακατέργαστο Καρβίδιο με Χαμηλή Εκκεντρότητα
| Μοντέλο: | SG-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SH-5M Burr Carbide Flame Double Cut - H12.73206 Para Trabajos de Mezcla de Superficies Curvas
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Βιομηχανικό Σετ Καρβιδίου Κόκκινου Κουτιού 5 Τεμαχίων Προσαρμόσιμο Βαθμού YG8
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
SC-5ZM Κύλινδρο με σφαίρα με μύτη από αλουμίνιο με κόψιμο καρβιδίου - C1225 AL
| Μοντέλο: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Solids Tungsten Carbide Burr Bits 3mm Nano Blue Coated Με Ενισχυμένο Σχεδιασμό Λίπανσης
| Μοντέλο: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5mm/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6mm/11mm |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |