Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SM-5M Carbide Rotary Burr με κόψιμο αλουμινίου - Κατάλληλο για γενική επιφάνεια μετάλλου
| Μοντέλο: | SM-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SA-1M 6mm Μονοκόμματο Καρβιδίου Μίας Κοπής Περιστροφικό Φρέζα 50mm Συνολικό Μήκος για Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SA-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SB-43M DC 3mm Double Cut Solid Carbide Rotary Burr Τεχνική ακρίβειας
| Μοντέλο: | SB-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut για την εργασία με τρύπες
| Μοντέλο: | SJ-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |
Καρβιδίου Του Βολφραμίου με Διαμάντι Κόψιμο Συγκολλημένο με Αργύρο SG-3M Υψηλής Ακρίβειας Ακατέργαστο Καρβίδιο με Χαμηλή Εκκεντρότητα
| Μοντέλο: | SG-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M 5-άξονας CNC Precision Tungsten Carbide Burr με ανοχή διαρροής 0,1 mm και ασημένια συγκόλληση
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
10 κομμάτια Tungsten Carbide Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για προηγμένη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
SC-5M YG8 Tungsten Carbide Burr με σχεδιασμό ελικοειδούς αυλακιού για μηχανουργική κατεργασία χυτοσιδήρου ακριβείας
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |