Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SM-5M Karbidowa frezarka obrotowa z nacięciem aluminiowym - Nadaje się do ogólnego wykańczania powierzchni metalowych
| Model: | SM-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SA-1M 6mm Jednostronnie frez obrotowy z węglika spiekanego 50mm Długość całkowita do obróbki metali
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SB-43M DC 3mm Dwustronnie Nacinany Frez Obrotowy z Twardego Węglika do Precyzyjnej Obróbki Mechanicznej
| Model: | SB-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut Do pracy z dziurami
| Model: | SJ-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z 6 mm ramy kompletny zestaw burrów rotacyjnych wielowymiarowych do obróbki metalu
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 556/67/70 mm |
Diamentowo wycięty srebrny lutowany wolfram Burr SG-3M Wysokiej precyzji surowy węglowodor z niskim odpływem
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Głowica frezarska z węglika wolframu YG6 do aluminium SB-5, wysoka wydajność do obróbki metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M 5-osiowa precyzyjna frezarka CNC z węglika wolframu z tolerancją bicia 0,1 mm i spawaniem lutem twardym
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglem wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do zaawansowanej obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |
SC-5M YG8 Grade Tungsten Carbide Burr z konstrukcją spiralną fluty do precyzyjnego obróbki żelazem odlewanym
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |