Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SM-1M Στερεοκαρβιδιοειδής μονόκοπη περιστροφική βούρτσα - OAL 50 mm μήκος για επεξεργασία
| Μοντέλο: | SM-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SC-5M Καρβιδίου Σφαιρικής Μύτης Κυλινδρικό Περιστροφικό Φρέζα - Μονή Λεπτή Κοπή για Καμπύλες Μεταλλικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών σε βαλφραμίνη βαλφραμίνης κλάσης YG8
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SF-5M Μύτη Μπάλας Κωνοειδές Αλουμινίου Κοπής Καρβιδίου - Για Κατεργασία Αλουμινίου Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M Καρβιδικό κύλινδρο περιστρεφόμενο σχοινί - INOX κοπή για ανοξείδωτο Α12.72506 για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-5M ΕΙΣ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με διάμετρο κοπής 3 mm και συνολικό μήκος 75 mm για εσωτερικές ακτίνες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SD-5M Carbide Rotary Bits Ball Diamond Cut Για σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SD-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - Για Κάθετες Τρύπες και Κωνικές Επιφάνειες Ορθής Γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
Επαγγελματικές Καρβιδικές Φρέζες Μονής Κοπής SC-5M για Βιομηχανική Κατεργασία Μετάλλων Φινίρισμα Επιφανειών
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |