ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
YG8 Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 19mm και συγκολλημένο με ασήμι για παραγωγή προσαρμοσμένων φρεζών
| Μοντέλο: | SG-7M8 |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-3ZM L1025 Παρθένος Καρβιδικός Προσχηματισμός
| Μοντέλο: | SL-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-2M L0822 Ασημένια σιδηρούχα κενά ∙ ημιτελή για παρασκευή εργαλείων
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SL-1BM L0616 Προδιαμορφωμένο Σκληρής Συγκόλλησης Αργύρου – Ημικατεργασμένο για Παραγωγή Γρέζιας
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SJ-5M J12.711 Παρθένος Καρβιδικός Προτύπος ∙ Ασημένια συγκολλημένη, ημιτελής για την παραγωγή Burr
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SC-1BM C0616 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SG-1BM G0616 Πρόπλασμα από παρθένο καρβίδιο του βολφραμίου – Ημικατεργασμένο καρβιδένιο τρυπάνι κολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 6mm
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SF-5M F12.725 Virgin Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 12,7 mm και ασημένια συγκολλημένη για παραγωγή Burr
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-5ZM H1232 Ακατέργαστο Καρβίδιο Βολφραμίου – Περιστροφικό Φρέζας Συγκολλημένο με Ασήμι με Διάμετρο Κοπής 12mm
| Μοντέλο: | SH-5ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Ημιτελές Κενο Καρβιδίου Βολφραμίου SH-2M με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 8mm
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |