Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
YG8 Grade Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktyczny z konstrukcją spiralnej fletki
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Niestandardowe węglowodany obrotowe węglowodanowe
| Model: | VA 1225 |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Dwukrotnie wyciągnięte długotrwałe węglowodany SC-5ML6 Precyzyjne grawerowanie w wąskich przestrzeniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SN-2M Frez diamentowany węglikowy - Do stali nierdzewnej i stopów niklu
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SL-42M DC Wysokiej prędkości frezy z węglika wolframu do przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego
| Model: | SL-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i wieloostrzem o średnicy cięcia 12,7 mm do wykańczania metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5 sztuk Przenośny Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Model: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/19/22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/64/67/70 mm |
Odporny na korozję 5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego, niebieska okrągła walizka, niestandardowe zęby i kształt
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
Przenośny zestaw 5 sztuk frezów obrotowych z węglika spiekanego w aluminiowej walizce, z różnymi opcjami zębów i kształtów
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |
10-częściowy zestaw wielozębnych węglowodorów z materiałem węglowodorów wolframowych i 6 mm ramy do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70/77 mm |