Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |
5-częściowy zestaw burrów węglowych z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych wieloostrzowych z węglika spiekanego i chwytem 6 mm do różnych zadań obróbczych
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
Zestaw 10 frezów węglikowych w aluminiowej walizce - wielozestawowy do wszechstronnego zastosowania DIY
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/77 mm |
8-częściowy zestaw frezów węglikowych z chwytem 6 mm, z zębami i kształtem do personalizacji
| Model: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65/70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika wolframu z chwytem 6 mm do aluminium, diamentowy, jednostronnie nacinany, kombinowany
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/77 mm |
Zestaw frezów trzpieniowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem i chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/64/67mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglem węglowym z pojedynczym cienkim cięciem diamentowym i aluminium do wykończenia wielu materiałów
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy wirujący burr z węglanu wolframu ustawiony w aluminiowej obudowie do obróbki metalu
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do twardowania wielu materiałów
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |