Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z diamentowym nacięciem z węglika spiekanego - do polerowania krzywizn twardych materiałów
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5M Pojedynczy, drobno cięty, czysty surowiec z węglika wolframu - lutowanie srebrem zapewnia bicie <0,15 mm
| Model: | SF-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-43M Wiertło z węglika spiekanego wielofunkcyjne lite
| Model: | SA-43M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| cholewka idia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Półukończony węglowodorek obrotowy burr SF-5M Przemysłowy do obróbki grubowania
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wszechstronne zestawy zębów węglowych do szczegółowych operacji cięcia metalu, szlifowania i polerowania
| Model: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
8-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu z chwytem 6 mm do precyzyjnej obróbki metali
| Model: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 49/52/58/61/64 mm |
SC-5M Srebrny gatunek węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-2M Półfabrykat z węglika wolframu z lutowaniem twardym - półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SE-5ZML6 SC wydłużony karbid węglowy z geometrii cięcia SC i całkowitą długością 170 mm do pracy głębokiej jamy
| Model: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SM-42ML3 Jednorazowa długa łodygna węglowodorowa z rozszerzoną łodygą do gładkiego wykończenia w głębokich zastosowaniach
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |