Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SN-4M Frez węglikowy dwukrotne cięcie z powłoką AlTiN – średnica cięcia 12,7 mm do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SF-5M AlTiN powlekany diamentowo wycięty węglowodorek do twardych materiałów z wydłużoną żywotnością narzędzia
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-42M Głowica cylindrowa z kulą węglowodorkową - głowa 3 mm i podstawa do precyzyjnej pracy zamkniętej
| Model: | SC-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SH-5M Frez węglikowy lutowany 12,7 mm Główka Podwójne nacięcie do obróbki metali
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SB-5M AlTiN powlekany dwukrotnie wycięty węglowodorny burr B12.72506 do obróbki metalu ogólnego
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-43M DC 3mm Dwustronnie Nacinany Frez Obrotowy z Twardego Węglika do Precyzyjnej Obróbki Mechanicznej
| Model: | SB-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SD-3M Frez trzpieniowy diamentowy - do kontrolowanego cięcia stali nierdzewnej i Inconelu
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
SG-1BM Stożkowa Freza z węglika spiekanego do zgrubnego szlifowania zębów
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Narzędzie do cięcia węglowodorów aluminiowych SE-3M Srebrowo spielonego cięcia węglowodorów węglowodorów z ultra niskim odpływem
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SC-5M AlTiN powlekany węglowodorówka
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |