Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SA-1BML6 150 mm rozszerzony karburowy burr obracający się z pojedynczym wyciągiem do pracy głębokiej jamy
| Model: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |
Karburowe obróbki obracające z konstrukcją Combi Cut - dla wydajności obróbki wielomateriałów
| Model: | VA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-1BM Stożkowa Freza z węglika spiekanego do zgrubnego szlifowania zębów
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Grot Carbide Kształt Płomienia z Średnicą Cięcia 9,6 mm do Dostosowywalnych Prac na Powierzchniach Zakrzywionych
| Model: | SH-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Frez stożkowo-kulisty z węglika spiekanego SF-5M z zębem stoczniowym
| Model: | SF-5M SY |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kształt stożkowy Diament wycięty do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SL-5M Przemysł energetyczny Karbid Rotary Burr - Przetwarzanie materiałów izolacyjnych
| Model: | SL-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 75mm |
SK-3M Jednokrojny węglowodorny obrotowy burr do stali utwardzonej o grubości powierzchniowej Ra0,4 μm i tolerancji odpływu ≤0,15 mm
| Model: | SK-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 4,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 52 mm |
SH-5M Frez obrotowy z węglika spiekanego w kształcie płomienia H12.732 do obróbki powierzchni aluminium
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm do precyzyjnego szlifowania i gratowania metalu
| Model: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/75 mm |