Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SD-2M Kulkowy Tungsten Karbid Rotary Burr z średnicą cięcia 8 mm do personalizacji zębów
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SE-5M Diamentowa Freza Obrotowa E12.72206 z węglika spiekanego do obróbki ogólnej
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
VCB-5M Kształt Frez obrotowy z węglika spiekanego - podwójne cięcie do kształtowania i wykańczania różnych metali
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metali
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stabilna wydajność węglowodorów SH-3ZM dla metali nieżelaznych miękkich
| Model: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10-częściowy zestaw wielozębnych węglowodorów z materiałem węglowodorów wolframowych i 6 mm ramy do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o wielu kształtach i nacięciach do prac zgrubnych - trzpień 6 mm
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych wieloostrzowych z węglika spiekanego i chwytem 6 mm do różnych zadań obróbczych
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
Frez YG8 z węglika spiekanego do precybnej obróbki metali
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
5-częściowy wielopłaszczyznowy zestaw rowerowy z węglem węglowym o średnicy cięcia 12,7 mm do obróbki metalu
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |