Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SM-42ML3 Solid Carbide Rotary Burr o długości 75 mm, profilu skurczowym i materiał z węglanu wolframu do precyzyjnych prac na zboczach i dołach
| Model: | SM-42ML3 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
Wykorzystuje się w tym celu wzorcowe wzorce wzorcowe wzorcowe wzorcowe wzorcowe wzorcowe
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Countersink 90° Tungsten Carbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut For Right Angle Chamfers
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 16 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
SE-3M Owalne kształt węglowodorów Rotary Burr Blank z 9,6 mm średnicy cięcia do dostosowywalnego profilu zęba i ponownego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 12,7 mm dla dostosowywalnych profili zębów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-3M Wskazane drzewo węglowodorowe Rotary Burr Blank o średnicy 9,6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SL-2M Taper z Radius Carbide Rotary Burr Półwykończony z średnicą cięcia 8 mm do dostosowywalnego profilu zęba
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Wałek cylindryczny z zaokrąglonym czołem SC-2M z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Wykorzystuje się go w procesie grzewania zębów.
| Model: | SD-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |