Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SD-5M Kulkosmułowy frez z węglika spiekanego - do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni aluminiowych
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Jednostronnie frez z węglika spiekanego E12.72206 zapobiegający zużyciu do wykańczania twardych materiałów
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SF-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr do przetwarzania miękkich metali
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
YG8 Stopień Tungstanu Karbid Burrs Kulka Nosed Drzewo kształt SF-5M Do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-1M Jednostronny frez walcowo-kulisty z węglika spiekanego, długość 50 mm, do obróbki
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SB-5M z cylindrem z ciętym końcem, frez z aluminium - do obróbki powierzchni aluminium i miękkich metali
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Niezawodne frezy z węglika spiekanego SE-5M do ogólnej obróbki zgrubnej metali
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SB-5ZM Spawany węglowodorek obrotowy - B122506 Podwójne cięcie do wykończenia metalu
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SD-5M Spawany węglik spiekany zgrubny do szybkiego usuwania metalu
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |