Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SA-5M A1225 Silindrik Karbid Burr Tek kesimli yüksek dayanıklılık
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-5ZM Oval Diamond Cut Carbide Rotary Burr - E122006 Yüksek Sertlik Çalışmaları İçin
| Modeli: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SM-5M Karbid Rotary Burr - M12.72206 Metal İşleme için Konus Şekilli Elmas Kesme
| Modeli: | SM-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SD-5M Karbür Döner Uçlar Sert Malzemeler İçin Elmas Kesim Karmaşık Yüzey Parlatma
| Modeli: | SD-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Çift Kesim Karbür Freze Ucu - Havşa Açma ve Delik Kenarı İşlemleri İçin
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Silindir Uzun Saplı Karbür Çapaklar Gümüş Lehim Tipi SC-5M Etkili Yüksek Performans
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Uzun Saplı Karbür Çapak SL-4ML6 DC Ağaç Şekli Çift Kesim Derin Boşluk Çalışmaları İçin
| Modeli: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 178mm |
SF-5M Tek Kesimli Geliştirilmiş Burr - Sürekli üretim için dayanıklı tasarım
| Modeli: | SF-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SF-3M AlTiN paslanmaz çelik ve süper alaşımlar için elmasla kaplanmış kesilmiş karbür boru
| Modeli: | SF-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
AlTiN kaplı tek kesimli karbür boru, metallerin temiz bitirilmesi için
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |