Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
5 parça Tungsten Karbid Burr Kit 6 mm Çubuk ve Metal İşlem için Çift Kesim
| Modeli: | SN-2M DM,SM-4M SK,SG-2M DK,SC-1M CB,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/55/61/64mm |
Dayanıklı plastik kılıf ve 6 mm çubuğunda çeşitli şekillerde 5 parçalı Karbid Burr Kit
| Modeli: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Gelişmiş Metal İşlemleri için 12.7 mm Kesme Diametresi ve 6 mm Çubuklu 10 Parça Tungsten Karbid Burr Seti
| Modeli: | SM-5M DM,SG-5M SC,SM-5M SK,SM-5M DC,SE-5M DC,SF-5M AL,SH-5M DM,SH-5M SK,SB-5M SK,SF-5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
10 Parça Tungsten Karbür Burr Set 6 mm Çubuklu, Hassas Metal Hırpma ve Deburring için
| Modeli: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/75mm |
SA-3M Karbid Rotary Burr Blank, Giyim-Dayanıklı Tungsten Karbid ve Gümüş Braze Tipinde Özelleştirilebilir Diş Profili
| Modeli: | SA-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SJ-5M J12.711 Virgin Karbür Ön Şekillendirme – Gümüş Lehimli, Çapak Üretimi İçin Yarı Mamul
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank, YG8 Sınıfı Volfram Karbidinde Özel Diş Maçlama için
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
12,7 mm Baş Çaplı Alev Şekilli Karbür Çapak Ham Madde, Özel Diş Bileme İçin - Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
12,7 mm Baş Çaplı Oval Kaynaklı Yarı Mamul Karbür Çapak Ucu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SK-1BM 90° Havşa Karbür Çapak Boş, 6mm Kafa Çaplı ve Özel Taşlama için YG8 Sınıfı
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |