Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
Genel İşleme İçin AlTiN Kaplamalı SC-5M Tek Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Geliştirilmiş Aşınma Direnci İçin 12,7 mm Kesme Çaplı AlTiN Kaplamalı Çok Dişli Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti (Metal İşleri İçin)
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M GİRİŞ/SF-5M GİRİŞ/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
AlTiN Kaplamalı, Aşınmaya ve Isıya Dayanıklı Karbür Çapak Seti (5 Parça, Alüminyum Kılıflı)
| Modeli: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
AlTiN kaplamalı, metal işleme için 12.7 mm kesim çaplı 5 parçalı çok kesimli karbid rotary burr seti
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN Kaplamalı 10 Parçalı Çok Kesimli Karbür Çapak Seti, Alüminyum Kılıflı Metal İşleme İçin
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70/73mm |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Çeşitli metallerin şekillendirilmesi ve bitirilmesi için çift kesim
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
5 Parça Çapak Temizleme Aleti Seti Dayanıklı Tasarım Alüminyum Paketleme Kutulu
| Modeli: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |