Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SB-5M AlTiN kaplamalı Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr ¢ 12.7mm Kesim Çapı Demiri olmayan Metaller için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-3M AlTiN kaplı Inox Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik için ısıya dayanıklı döner alet
| Modeli: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SA-5M AlTiN Kaplı Karbür Burr, hassaslıklı debring için tek ince kesimle - 12.7 mm kesim çapı
| Modeli: | SA-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çelik Tungsten Karbür Burr Bitleri SF-3M Hassas Metal İşleme için Dayanıklı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SF-3M AL |
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
150mm Uzun Saplı Çift Kesimli Çapak SB-3ML6 Malzeme İşleme İçin Verimli Alet
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SN-2M Ters Konik Çift Kesim Freze Ucu - Özel Uygulamalar ve Performansa Odaklanma
| Modeli: | SN-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
Çeşitli Kesim Tipi Tungsten Burr Bits Genel İşleme için Mavi Kutusu Alüminyum Burr Seti
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Tek Kesim Kaba Karbür Frezeler Verimli Malzeme Kaldırma El Aleti SE-5M
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Çapak SM-4M Isıya Dayanıklı Tek İnce Kesimli Takım
| Modeli: | SM-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SC-5M Karbür Küre Uçlu Silindirik Freze Çeliği - Eğri Metal İşleri İçin Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |