Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SD-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, Alüminyum ve Yumuşak Metaller İçin
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SF-5ML6 Uzun Saplı Çift Kesim Döner Çapak - Esnek Derin Delik ve Boşluk Çalışmaları İçin 150mm Sap
| Modeli: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SG-5ML6 Uzun Şekil Çift Kesimli Döner Burr 150mm Şekil derin boşluk ve karmaşık kontur çalışmaları için
| Modeli: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
10 Parçalı Çok Dişli Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzemeli ve Metal İşleme İçin 6mm Saplı
| Modeli: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70/77 mm |
8 Parça AlTiN Kaplamalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Gelişmiş Dayanıklılık İçin Çok Dişli Seçenekli ve 6mm Saplı
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
SG-2ML6 150mm Saplamalı Sivri Ağaç Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Kanallar ve Keskin Köşeler İçin
| Modeli: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
Çoklu Kesim Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzeme ve 6mm Şaftlı, Çeşitli İşleme Görevleri İçin 5 Parça
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
Kesim çapı 12.7 mm ve hassas metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan 5 parça Tungsten Karbid Burrs Set
| Modeli: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Alüminyum Kasa Set - Çoklu Kesimli DIY Kombosu Çeşitli Kullanım için
| Modeli: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/77 mm |
SD-5M Saldırılmış Karbid Top Burr Hızlı Metal Kaldırma için Kaba Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |