Tüm Ürünler
SF-5M Küresel Uçlu Ağaç Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Eğrilerini Parlatmak İçin
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5M Karbid Rotary Burr - M12.72206 Metal İşleme için Konus Şekilli Elmas Kesme
| Modeli: | SM-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SF-51M Topu Yuvarlak Karbür Döner Bileyiciler 6mm Kafa 3mm Sap Detay İşleri İçin
| Modeli: | SF-51MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SD-5M Saldırılmış Karbid Top Burr Hızlı Metal Kaldırma için Kaba Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SD-5M Karbür Döner Uçlar Sert Malzemeler İçin Elmas Kesim Karmaşık Yüzey Parlatma
| Modeli: | SD-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
Sertleştirilmiş Çelik için Ra0.4μm Yüzey Pürüzlülüğü ve ≤0.15mm Salgı Toleransı ile SK-3M Tek Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SK-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 52mm |
SA-2M 5 Eksen CNC Hassas Taşlama Karbür Döner Çapak, ≤0.15mm Salgı ve Yüksek Hassasiyetli
| Modeli: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SN-2ZM Ahşap İşleme Özel Karbür Döner Çapak - Sert Ahşap Oyma
| Modeli: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |