Tüm Ürünler
19mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SG-7M8 |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-3ZM L1025 Virgin Karbid Ön Forması ¢ Burr Üretimi İçin Gümüş Lehimlenmiş, Yarı Bitmiş
| Modeli: | SL-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-2M L0822 Gümüş Lehimli Boş – Özel Takım Yapımı İçin Yarı Mamul
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SL-1BM L0616 Gümüş Lehimlenmiş Ön Kalıp ¢ Burr Üretimi İçin Yarım Bitmiş
| Modeli: | SL-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SJ-5M J12.711 Virgin Karbür Ön Şekillendirme – Gümüş Lehimli, Çapak Üretimi İçin Yarı Mamul
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SC-1BM C0616 Gümüş Lehimli Karbid Burr Preform, 6 mm Kesme Diametresi ve Özel Döşeme için YG8 Sınıflı
| Modeli: | SC-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Karbür Ön Forması Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr with 6mm Cut Diameter
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SF-5M F12.725 12.7mm Kesme Çaplı ve Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli Saf Tungsten Karbür Ön Formu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5ZM H1232 Bakir Tungsten Karbür Uç – Gümüş Lehimli Döner Çapak Alma Ucu, 12mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SH-2M Virgin Tungsten Karbid Gümüş Leğenli Yarım Bitmiş Karbid Burr Blank 8 mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |