Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Dayanıklı Ekstra Uzun Karbür Burrs Long Shank Burr Bits SF-3ML6 Gemi Yapımı İçin
| Modeli: | SF-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Tungsten Carbide Burr - Silver Brazing <0.15mm Runout'u sağlar
| Modeli: | SF-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Çift Kesim Karbür Freze Ucu - Havşa Açma ve Delik Kenarı İşlemleri İçin
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Detaylı Metal Kesme, Döşeme ve Poliş İşlemleri için Çeşitli Karbid Döşeme Setleri
| Modeli: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M AlTiN Kaplı Karbür Burr, hassaslıklı debring için tek ince kesimle - 12.7 mm kesim çapı
| Modeli: | SA-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Taşlama Yarı Mamul Karbür Çapakları İçin SF-3M Bakir Kalite Tungsten Karbür Gümüş Lehimli Ön Şekil
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Karbür Ön Kalıp - Gümüş Lehimli Yarı Mamul Karbür Çapak, 8mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SE-41ML3 Volfram Karbidinde ince detay çalışmaları için uzattığı kollu 3 mm uzun kollu Karbid Burr
| Modeli: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5,5 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SE-2M E0815 8mm Kesim Çaplı Tungsten Karbür Ön Forması Özel Diş Maçlama Yarım Bitmiş Karbür Burr
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |