Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SA-5M Κύλινδρο χωρίς τερματικό κόψιμο - Για σκληρό υλικό επίπεδη και πλευρική εργασία
| Μοντέλο: | SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ανθεκτικά Καρβιδένια Φρέζες Εξαιρετικά Μακριές με Μακριά Λαβή Burr Bits SF-3ML6 Για Ναυπηγική
| Μοντέλο: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
SF-5M Μονό Λεπτόκοκκο Καρβίδιο Βολφραμίου Ακατέργαστο Υλικό - Συγκόλληση Αργύρου Εξασφαλίζει <0.15mm Απόκλιση
| Μοντέλο: | SF-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SJ-5M Αντιεξαγωγική βούρτσα διπλής κοπής 60° - Για αντιεξαγωγική βούρτσα και εργασία στην άκρη της τρύπας
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Πολυδιάστατα σετ σπασμάτων καρβιδίου για λεπτομερείς επεξεργασίες κοπής μετάλλων, άλεσης και γυαλισμού
| Μοντέλο: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M AlTiN Επικάλυψη Καρβιδίου Burr με ενιαία λεπτή κοπή για ακρίβεια Deburring - 12,7 mm διάμετρος κοπής
| Μοντέλο: | SA-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-3M Παρθένας ποιότητας καρβιδίου του βολφραμίου προδιαμορφωμένο με συγκόλληση αργύρου για ημιτελή γρέζια καρβιδίου κατά παραγγελία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Ασημένια συγκολλημένη ημιτελής καρβιδική μάντρα με διάμετρο κόψιμο 8 mm
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SE-41ML3 3mm Burr Karbid z Długim Trzonkiem do Precyzyjnej Pracy w Węgliku Wolframu
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SE-2M E0815 8mm Διάμετρος Κοπής Προσχέδιο από Καρβίδιο Τυγχαστενίου για Ειδική Λείανση Δοντιών Ημιτελές Καρβιδένιο Φρέζα
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |