Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wytrzymałe, bardzo długie frezy węglikowe z długim trzpieniem SF-3ML6 do budowy statków
| Model: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SF-5M Pojedynczy, drobno cięty, czysty surowiec z węglika wolframu - lutowanie srebrem zapewnia bicie <0,15 mm
| Model: | SF-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SJ-5M Countersink 60° Frezowanie z węglika spiekanego z podwójnym ostrzem - do pogłębiania i obróbki krawędzi otworów
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
Wszechstronne zestawy zębów węglowych do szczegółowych operacji cięcia metalu, szlifowania i polerowania
| Model: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M AlTiN powlekany węglowodorny burr z pojedynczym cienkim cięciem do precyzyjnego odkręcania - średnica cięcia 12,7 mm
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-3M Masywnie Twardy Węglik Wolframu Srebrnie Lutowana Półprodukt do Niestandardowego Szlifowania Półwykończonego Freza z Węglika
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SL-2M Półfabrykat z węglika wolframu z lutowaniem twardym - półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SE-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego 3mm z przedłużonym trzpieniem do precyzyjnych prac detalierskich z węglika wolframu
| Model: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 5,5 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SE-2M E0815 8mm Średnica Cięcia Półprodukt z węglika spiekanego do niestandardowego szlifowania zębów Półprodukt z węglika spiekanego
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |