Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SN-4M Dubbelgesneden hardmetalen braam met AlTiN-coating – 12,7 mm snijdiameter voor algemene metaalbewerking
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SF-5M AlTiN-Coated Diamant-Hartmetallfräser für harte Materialien mit verlängerter Lebensdauer
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-42M Solid Carbide Ball Nosed Cylinder Burr - 3 mm hoofd en staaf voor precisie beperkt werk
| Model: | SC-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SH-5M Gebreid Carbide Burr 12,7 mm Kop Dubbel gesneden voor gewoon metaalwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SB-5M AlTiN-Coated Dubbel Gesneden Hardmetalen Frees – B12.72506 voor Algemeen Metaalwerk
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-43M DC 3mm Dubbel Gesneden Massief Hardmetalen Frees Houtbewerking
| Model: | SB-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SD-3M Diamantgeslepen hardmetalen braam - Voor gecontroleerd snijden van roestvrij staal en Inconel
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SG-1BM Puntige Boom Carbide Rotary Burr Halfafgewerkt voor Tand Slijpen
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Aluminium gesneden carbide-borrelgereedschap SE-3M Zilvergelijste carbide-borrel-snijmachine met ultra lage afvoer
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SC-5M AlTiN coated Carbide Burr ¢ Single Cut Design met 12,7 mm snijdiameter voor gladde afwerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |