Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
12,7 mm Kesme Çaplı SC-5M Gümüş Kalite Tungsten Karbür Boşluğu Özel Taşlama İçin
| Modeli: | SC-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Döner Çapak Üretimi İçin SJ-6M Virgin YG8 Tungsten Karbür Boşluğu, 16mm Kesme Çapı ve Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SJ-6M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 62mm |
SH-5ZM H1232 Bakir Tungsten Karbür Uç – Gümüş Lehimli Döner Çapak Alma Ucu, 12mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Hassas Dökme Demir İşleme İçin Helisel Yiv Tasarımlı SC-5M YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Çapak Seti – Metal İşleme İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SL-4M INOX,SF-5M SK,SG-5M DC,SM-5M DC,SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Karbür Ön Şekil – 19mm Kesme Çapı Gümüş Lehimli Yarı Mamul Çapak
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SA-42M Biyouyumlu Malzemeli ve ISO 10993 Sertifikalı Tıbbi Sınıf Tungsten Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SA-42M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Karbür Ön Forması Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr with 6mm Cut Diameter
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SD-5M D12.711 YG8 Özel Burr Üretimi için 12.7 mm Kesme Diametresiyle Tungsten Karbid Ön Forması
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
YG8 Sınıfı 12.7 mm Kesme Diametresi ve Özel Burr Üretimi için Gümüş Lehimli Tungsten Karbüt Ön Forması
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |