Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SC-5M Srebrny gatunek węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Pusty węglik wolframu SJ-6M YG8 do produkcji frezów obrotowych na zamówienie o średnicy cięcia 16 mm i typie lutowania srebrnego
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
SH-5ZM H1232 Niewykorzystany węglik spiekany – frez obrotowy lutowany srebrem o średnicy cięcia 12 mm
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SC-5M YG8 Grade Tungsten Carbide Burr z konstrukcją spiralną fluty do precyzyjnego obróbki żelazem odlewanym
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z ramą o szerokości 6 mm
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Carbide Preform 19 mm Cut Diameter Silver Brazed Semi Finished Burr
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 38 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 83 mm |
SA-42M Burr do wyrobów medycznych z materiałem biokompatybilnym i certyfikowanym ISO 10993 Tungsten Carbide Rotary Burr medycznym
| Model: | SA-42M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 2,5 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SG-1BM G0616 Pierwsza preforma węglanu wolframowego Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr z średnicą cięcia 6 mm
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SD-5M D12.711 YG8 Półfabrykat z węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do produkcji niestandardowych zadziorów
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Półprodukt z węglika spiekanego klasy YG8 z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji niestandardowych grat
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |