Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SD-42ML3 Single Cut Carbide Rotary Burr met 3 mm schakeldiameter en 75 mm totale lengte voor diepe holtes
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
ISO9001 gecertificeerde Carbide Rotary Burr SG-5ZM
| Model: | SG-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M Karbide Rotatiebraam Anti-aanbakontwerp voor efficiënte aluminiumbewerking
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Anti-sticking Carbide Rotary Burrs SA-5M voor aluminium en kunststofbewerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-42M DC High Speed Tungsten Carbide Burrs voor de auto- en ruimtevaart
| Model: | SL-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
8-delige Carbide Rotary Burr Set met 6mm schacht, tand en vorm aanpasbaar
| Model: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65/70/73/77 mm |
Wolfraamcarbide Freeset met 6 mm schacht, 12,7 mm snijdiameter en meervoudige vormen en sneden voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide-borren met een snijdiameter van 12,7 mm en een staaf van 6 mm voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
5-delige draagbare carbid freesenset met aangepaste vorm roterende freesboor
| Model: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/19/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/64/67/70mm |
Massieve wolfraamcarbide braamfrezen 3 mm nano blauw gecoat met verbeterd smeerontwerp
| Model: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm/11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |