Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i chwytem 6 mm do pracy z wieloma materiałami w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61/64 mm |
10-częściowy zestaw frezów z powłoką AlTiN do obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70/73 mm |
Standardowy Carbide Burr Bit 5 Piece Set Odporny na zużycie Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o wielu kształtach i nacięciach do prac zgrubnych - trzpień 6 mm
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw zębów z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |
Profesjonalny zestaw burrów z węglem wolframu 5 sztuk
| Model: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
6 mm szkielet Tungsten Carbide Burrs zestaw z 12,7 mm średnicy cięcia i wielopłaszczyzny i cięcia do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5 sztuk zestaw narzędzi Burr trwały projekt z aluminiowym pudełkiem opakowania
| Model: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |
SC-5M Kulkowy Nos Aluminium Cut Carbide Burr - C12.72506AL do obróbki metali miękkich
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-3M YG8 Wartość burr węglowodorów cylindrycznych - Ogólne przetwarzanie metali
| Model: | SA-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |