Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SN-4M Καρβιδένια Φρέζα Διπλής Κοπής με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Γενικές Εργασίες Μεταλλουργίας
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SF-5M AlTiN-Coated Diamond Cut Carbide Burr για σκληρά υλικά με παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-42M Συμπαγής Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη Κυλινδρικό Φρέζα - 3mm Κεφαλή και Στέλεχος για Εργασίες Ακριβείας σε Περιορισμένους Χώρους
| Μοντέλο: | SC-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SH-5M Κολλημένη Καρβιδένια Φρέζα 12.7mm Κεφαλή Διπλής Κοπής για Κοινή Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SB-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr – B12.72506 για Γενικές Μεταλλουργικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-43M DC 3mm Double Cut Solid Carbide Rotary Burr Τεχνική ακρίβειας
| Μοντέλο: | SB-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SD-3M Διαμαντένιο κόψιμο καρβιδίου Burr - Για ελεγχόμενη κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα και Inconel
| Μοντέλο: | SD-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SG-1BM Κωνική Μύτη Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Λείανση Δοντιών
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Αλουμινίου Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter με Ultra Low Runout
| Μοντέλο: | ΣΕ-3Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Carbide Burr – Μονοκοπτικό Σχέδιο με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Λεία Φινίρισμα
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |