Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
6mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Masif Tip YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
6mm Kesme Çaplı SB-1BM Tungsten Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SB-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
12.7mm Kesme Çaplı ve Tungsten Karbür Malzemeli, Özel Taşlama İçin SC-5M Top Burunlu Silindirik Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SC-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alev Şekli Karbid Döner Burr Blank - 12.7mm Kesme Diametresi Özel Diş Maçlama için Tungsten Karbid Malzemesi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr, 12.7mm Kesme Diametresi ve Özel Diş Mağazası için Tungsten Karbide Malzemesi
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SA-2ZM Tungsten Karbid malzemelerinde özel diş öğütme için 8 mm baş çaplı silindir karbida burr boşluğu
| Modeli: | SA-2ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SM-42ML3 Tungsten Karbidinde yamaç çalışmaları için 75mm OAL Tek Kesimli Katı Karbid Döner Burr
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SM-42ML3 75mm Uzunluk, Konik Profil ve Hassas Eğim ve Delik İşleri İçin Tungsten Karbür Malzemeli Masif Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-42ML3DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
Yüksek Verimli Tungsten Karbür Taşlama Ucu SB-3M Çift Kesimli
| Modeli: | SB-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
6mm Kesme Çaplı ve YG8 Kalite Tungsten Karbürlü SC-1BM Top Burunlu Silindirik Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu
| Modeli: | SC-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |