Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
Preformy z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SC-5M Głowica kulista cylindryczna z węglika spiekanego do frezowania niestandardowego o średnicy cięcia 12,7 mm i materiale z węglika wolframu
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Karbid obrotowy w kształcie płomienia - 12,7 mm średnicy cięcia Tungsten Karbid do szlifowania zębów
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SM-42ML3 Solid Carbide Rotary Burr z 75mm OAL Single Cut do pracy na zboczach w węglowolcu wolframu
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SM-42ML3 Solid Carbide Rotary Burr o długości 75 mm, profilu skurczowym i materiał z węglanu wolframu do precyzyjnych prac na zboczach i dołach
| Model: | SM-42ML3 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Die Grinder Bits SB-3M Z Podwójnymi cięciami
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-1BM Frez trzpieniowy węglikowy z zaokrągloną czołową głowicą cylindryczną, średnica cięcia 6 mm, węglik spiekany klasy YG8
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |