Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SA-5M A1225 Cylindryczny frez węglikowy o wysokiej trwałości z nacięciem jednokrotnym
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SE-5ZM Owalny diamentowo cięty węglowodorek obrotowy - E122006 do pracy o wysokiej twardości
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kształt stożkowy Diament wycięty do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SD-5M Węglowodorów Rotary Bits Ball Diamant Cut For Hard Materials Complex Surface Polishing
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SJ-5M Countersink 60° Frezowanie z węglika spiekanego z podwójnym ostrzem - do pogłębiania i obróbki krawędzi otworów
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
Silindrowy długi szczyp karburowy Burrs Srebrny szczyp typ SC-5M Skuteczna wysoka wydajność
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Długa szczypa węglowodorowa SL-4ML6 DC w kształcie drzewa podwójne cięcie do pracy w głębokim otworze
| Model: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 178 mm |
SF-5M Односторонняя фреза с улучшенным профилем - Прочная конструкция для непрерывного производства
| Model: | SF - 5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-3M Frez trzpieniowy diamentowany z powłoką AlTiN do stali nierdzewnej i superstopów
| Model: | SF-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Jednostronnie frezowana freza węglikowa z powłoką AlTiN do czystego wykończenia metali
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |