Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
5-częściowy zestaw do wyciągania węglowodorów wolframowych z sześciomilimetrową łodygą i podwójnym cięciem do obróbki metalu
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50/55/61/64mm |
5-częściowy zestaw z karburowym burrem z różnymi kształtami w trwałej plastikowej obudowie i 6 mm ramy
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglem wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do zaawansowanej obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm do precyzyjnego szlifowania i gratowania metalu
| Model: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/75 mm |
Gładzik obrotowy z węglika spiekanego SA-3M z konfigurowalnym profilem zęba z węglika wolframu odpornego na ścieranie i lutem srebrnym
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SJ-5M J12.711 Półfabrykat z węglika spiekanego – lutowany twardo, półwykończony do produkcji grat
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank do szlifowania zębów na zamówienie w węglanu wolframu klasy YG8
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Wykorzystuje się w tym celu wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec"
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SE-5M Owalna spawana półwykończona karburowa szczelnica z głową o średnicy 12,7 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SK-1BM 90° Frez węglikowy stożkowy nieostrzony z średnicą główki 6 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |