Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
10-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z 6 mm ramy kompletny zestaw burrów rotacyjnych wielowymiarowych do obróbki metalu
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 556/67/70 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm i podwójnym nacięciem do obróbki metali
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/75 mm |
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |
SH-3ZM Niewykończony trzpień węglikowy z możliwością dostosowania szlifowania zębów i średnicą cięcia 10 mm z materiału węglika wolframu
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-2M Półfabrykat z węglika wolframu z lutowaniem twardym - półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SF-5M F12.725 Półprodukt z czystego węglika wolframu z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji zadziorów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych wieloostrzowych z węglika spiekanego i chwytem 6 mm do różnych zadań obróbczych
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
5-częściowy zestaw zębów z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |
5-częściowy zestaw do wyciągania węglowodorów wolframowych z sześciomilimetrową łodygą i podwójnym cięciem do obróbki metalu
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50/55/61/64mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika wolframu z chwytem 6 mm do aluminium, diamentowy, jednostronnie nacinany, kombinowany
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/77 mm |