Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SM-1M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego, stożkowy, jednoprzecinkowy - Długość całkowita 50 mm do obróbki
| Model: | SM-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SC-5M Karbid kulkowy cylindrowy burr obrotowy - pojedynczy cienkie cięcie do wykonania zakrzywionych metali
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank do szlifowania zębów na zamówienie w węglanu wolframu klasy YG8
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Bezpieczny przyjazny dla środowiska frez węglikowy do szybkiego usuwania, frezy z litego węglika SN-4M
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SF-5M Kulkowy drzewkowy karburowy burr aluminiowy - do obróbki wielowzrocznej aluminium
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M Karbidowy Cylinder Obrotowy Frez - Cięcie INOX do Stali Nierdzewnej A12.72506 do Obróbki Ogólnej
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-42ML3 Jednorazowa długa szczypa węglowa z średnicą cięcia 3 mm i długością całkowitą 75 mm dla wewnętrznych promieni
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SD-5M Węglowodorów Rotary Bits Ball Diamant Cut For Hard Materials Complex Surface Polishing
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - do otworów pionowych i pod kątem pionowym
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
Profesjonalne jednoobcinane węglowody SC-5M do przemysłowego obróbki metali
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |