Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
Odporny na korozję 5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego, niebieska okrągła walizka, niestandardowe zęby i kształt
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
10 sztuk Karbid Rotary Burr Set Custom Zęby i kształty do obróbki metalu
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
SC-5M Kulkowy Nos Aluminium Cut Carbide Burr - C12.72506AL do obróbki metali miękkich
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Owalny obrotowy frez trzpieniowy z długim trzpieniem SE-3ZML6 DC 150mm do pracy w głębokich wnękach wklęsłych
| Model: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |
SC-5ZM Kulkowy cylinder aluminiowy, wycięty węglowodorkowy - C1225 AL
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M For Grinding Welding Seam Removal
| Model: | SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego z pojedynczym nacięciem i trzpieniem o długości 75 mm do głębokich wnęk i ścian bocznych
| Model: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
Głowica frezarska węglikowa SD-5M o kształcie kuli - ziarno grube, jednostronne, do powierzchni zakrzywionych i obróbki zgrubnej
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |