Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SN-4M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak – Genel Metal İşleme İçin 12,7 mm Kesme Çapı
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SF-5M AlTiN Kaplamalı Elmas Kesim Karbür Çapak, Sert Malzemeler İçin Uzatılmış Takım Ömrü
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-42M Katı Karbid Topu Burr Silindir Burr - 3mm Başı ve Keskin İş için Çubuk
| Modeli: | SC-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SB-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak - Genel Metal İşleri İçin B12.72506
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-43M DC 3mm Çift Kesimli Katı Karbid Döner Burr Hassaslık Mühendisliği
| Modeli: | SB-43MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SD-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik ve Inconel'in kontrollü kesimi için
| Modeli: | SD-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SG-1BM Sivri Uçlu Karbür Döner Çapak, Diş Taşlama İçin Yarı Bitmiş
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Alüminyum Kesim Karbür Çapak Ucu SE-3M Gümüş Lehimli Karbür Çapak Kesici Ultra Düşük Salınımlı
| Modeli: | SE-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SC-5M AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak – 12.7mm Kesme Çaplı Tek Kesim Tasarım, Pürüzsüz Son İşlem İçin
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |