Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
10 Parça Tungsten Karbid Burr Set 6 mm Şank ile
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 556/67/70mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Kit, 6 mm Çubuklu ve Metal İşleme için Çift Kesim Tasarımı
| Modeli: | SL-5M DC,SL-5M AL,SL-5M ST,SF-5M SK,SF-5M ST,SC-5M SK,SA-5M SK,SA-5M DC,SA-5M ST,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/75 mm |
8 Parça AlTiN Kaplamalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Gelişmiş Dayanıklılık İçin Çok Dişli Seçenekli ve 6mm Saplı
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
SH-3ZM Tungsten Karbid malzemesinde özelleştirilebilir diş öğütme ve 10 mm kesim çapı ile bitmemiş Karbid Burr Blank
| Modeli: | SH-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-2M Virgin Tungsten Karbür Ön Kalıp - Gümüş Lehimli Yarı Mamul Karbür Çapak, 8mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SF-5M F12.725 12.7mm Kesme Çaplı ve Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli Saf Tungsten Karbür Ön Formu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çoklu Kesim Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzeme ve 6mm Şaftlı, Çeşitli İşleme Görevleri İçin 5 Parça
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
Kesim çapı 12.7 mm ve hassas metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan 5 parça Tungsten Karbid Burrs Set
| Modeli: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |
5 parça Tungsten Karbid Burr Kit 6 mm Çubuk ve Metal İşlem için Çift Kesim
| Modeli: | SN-2M DM,SM-4M SK,SG-2M DK,SC-1M CB,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/55/61/64mm |
Alüminyum Elmas Tek Kesim Kombosu için 6 mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Burr Seti
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/77 mm |