Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SD-42ML3 Tek Dişli Karbür Döner Çapak, 3mm Sap Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk ile Derin Oyuklar İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
ISO9001 Sertifikalı Karbür Döner Çapak SG-5ZM Yüksek Hassasiyet 25mm Kesme Uzunluğu
| Modeli: | SG-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Karbür Döner Çapaklar, Alüminyum İşlemede Yapışmayı Önleyici Tasarım
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Alüminyum Plastik İşleme İçin Yapışmaz Karbür Döner Bura SA-5M
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-42M Otomobil Havacılık için Yüksek Hızlı Tungsten Karbür Burrs
| Modeli: | SL-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
8 Parça Karbür Döner Çapak Seti 6mm Saplı Diş ve Şekil Özelleştirilebilir
| Modeli: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65/70/73/77mm |
6 mm Şank Tungsten Karbid Burrs, 12.7 mm Kesim Diametresi ve Çeşitli Şekil ve Metal İşlemleri için Kesim
| Modeli: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Kesim çapı 12.7 mm ve hassas metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan 5 parça Tungsten Karbid Burrs Set
| Modeli: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |
5 Parça Taşınabilir Karbid Oyma Burr Set Özel Şekil Döner Burr matkabı
| Modeli: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/19/22/25 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/64/67/70mm |
Katı Tungsten Karbid Burr Bits 3mm Nano Mavi Geliştirilmiş Yağlama Tasarımı ile Kaplı
| Modeli: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6mm/11mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |