Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SF-5M Σφαίρα με μύτη δέντρου Διαμαντένιο κόψιμο Καρβιδίου Burr - Για την γυάλωση καμπυλών σκληρού υλικού
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Kit de fresas de carburo resistentes al desgaste, juego de fresas de carburo macizo para acabado de superficies
| Μοντέλο: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
Карбиден бур с дълъг джолан SL-4ML6 DC тип дърво с двойно рязане за работа в дълбоки кухини
| Μοντέλο: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 178 χιλιοστά |
SB-3M AlTiN Coated Inox Cut Carbide Burr - Rotacioni alat otporan na toplotu za nerđajući čelik
| Μοντέλο: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SJ-3M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για ισορροπημένη απομάκρυνση αποθέματος και ομαλή φινίρισμα
| Μοντέλο: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Επικάλυψη με μονοκόλλητη κόψη από καρβίδιο AlTiN για καθαρό φινίρισμα σε μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
Σετ καρβιδίου πολλαπλών σχημάτων 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
SE-5ZML6 SC Επεκτεινόμενη σχισμή καρβιδίου με γεωμετρία κοπής SC και συνολικό μήκος 170 mm για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SM-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με εκτεταμένη ράβδος για ομαλό φινίρισμα σε βαθιές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |