Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z diamentowym nacięciem z węglika spiekanego - do polerowania krzywizn twardych materiałów
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Zestaw frezów węglikowych odpornych na ścieranie, solidny zestaw frezów węglikowych do wykańczania powierzchni
| Model: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
Długa szczypa węglowodorowa SL-4ML6 DC w kształcie drzewa podwójne cięcie do pracy w głębokim otworze
| Model: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 178 mm |
SB-3M AlTiN powleczona brukowana węglowodorowa burr - odporne na ciepło narzędzie obrotowe do stali nierdzewnej
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SJ-3M AlTiN powlekany dwukrotnie cięty węglowodorny burr do zrównoważonego usuwania zapasów i gładkiego wykończenia
| Model: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Jednostronnie frezowana freza węglikowa z powłoką AlTiN do czystego wykończenia metali
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych o wielu kształtach z średnicą cięcia 12,7 mm i chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
SE-5ZML6 SC wydłużony karbid węglowy z geometrii cięcia SC i całkowitą długością 170 mm do pracy głębokiej jamy
| Model: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SM-42ML3 Jednorazowa długa łodygna węglowodorowa z rozszerzoną łodygą do gładkiego wykończenia w głębokich zastosowaniach
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm z chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |