Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
Wytrzymałe frezy z węglika wolframu SF-5M Trwałe bez powłoki do czyszczenia spoin
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-2M 5-osiowa frezarka CNC z węglika spiekanego - specjalistyczna do komponentów lotniczych
| Model: | SH-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
150 mm rozszerzona łodygia podwójnie obcinany Burr SB-3ML6 Wydajne narzędzie do obróbki materiałów
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
YG8 Srebrny lutowany węglikowy frez trzpieniowy z średnicą cięcia 10 mm do produkcji niestandardowych frezów
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 9mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SG-1BM G0616 Pierwsza preforma węglanu wolframowego Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr z średnicą cięcia 6 mm
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Narzędzie obrotowe z chwytem z diamentowym nacięciem SE-3M do obróbki stali nierdzewnej i stali wysokostopowych
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
YG8 Srebrny Lutowany Wstępny Kształt Wiertła z Węglika Spiekanego o Średnicy Cięcia 12,7 mm do Szlifowania Niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SM-5M M1225 Czysty węglik spiekany lutowany srebrem, półprodukt freza węglikowego z średnicą cięcia 12,7 mm
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Pierwsza klasa YG8 Srebro lutowane węglowodorowe Burr Preform z 12 mm średnicy cięcia do szlifowania na zamówienie
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SC-1BM C0616 Srebrny lutowany węglik spiekany do szlifowania z 6mm średnicą cięcia i gatunkiem YG8 do niestandardowego szlifowania
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |